Contact

ZIARUL FINANCIAR e interesat de opiniile si sugestiile dumneavoastra legate de continutul ZF.ro.
De asemenea, ne-am bucura sa primim observatii si comentarii legate de evenimentele la zi, la adresa editorweb@zf.ro.

ADRESA REDACTIEI: Bucureşti, Str. Nerva Traian Nr. 3, et. 10, sector 3

Telefoane: 0318.256.288 (redactie)
0318.256.112  (abonamente print)
0742.214.490,  0747.497.144 (publicitate)
0318.256.314, 0318.256.179 (marketing & PR)
0318.256.150, 0318.256.408 (subscriptii produse online / ZFCorporate.ro / ZFEnglish.com)

Fax: 0318.256.285

e-mail: zf@zf.ro (redactie), zf24@zf.ro (redactie zf.ro), abonat@m.ro (abonamente)

 

REDACTIE

Cristian Hostiuc Director Editorial

cristian.hostiuc@zf.ro

(0318.256.282)

Sorin Pislaru

Redactor sef

sorin.pislaru@zf.ro (0318.256.282)

Dana Ciriperu

Redactor sef adjunct (Companii)

dana.ciriperu@zf.ro (0318.256.277)

 
     

Liviu Popescu

Editor Burse-Fonduri Mutuale

liviu.popescu@zf.ro

Adrian Seceleanu

Editor Hi-Tech

adrian.seceleanu@zf.ro (0318.256.286)

 

 

 

Bogdan Cojocaru

Editor Business Intl.

bogdan.cojocaru@zf.ro

 (0318.256.277)

Iulian Anghel Editor Politic

iulian.anghel@zf.ro (0318.256.245)

Loredana Frăţilă Cristescu Editor ZF English loredana.fratila@zf.ro
(0318.256.252)
 

SUPLIMENTE ZF

Adelina Mihai

Editor Profesii

adelina.mihai@zf.ro
(0318.256.277)

Bogdan Alecu

Editor Proprietati

bogdan.alecu@zf.ro
 

 

www.zf.ro

   

Ştefan Stan

Editor

zf24@zf.ro (0318.256.279)

 

   

PUBLICITATE

Marcela Ţuilă

Sales Ziarul Financiar

marcela.tuila@m.ro (0742.214.490)

Silvia Popa Sales Ziarul Financiar

silvia.popa@m.ro (0747.497.144)

     
     
 

MARKETING&PR

     
     

Publisher

Alexandru Matei

Publisher Business Press

alexandru.matei@zf.ro (0318.256.239)

 

   

PUBLICAŢIE EDITATĂ DE

 
Mediafax Group
Bucureşti, Str. Nerva Traian Nr. 3, et. 10, sector 3
Director Financiar: Carmen Jugaurs
Director Marketing: Ştefan Horobeţ
Director Producţie: Rodica Ghenciu